Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Targi w Gdańsku

Written by  | Published in: Wydarzenia

W dniach 7-9 czerwca br.  w Gdańsku odbyły się 14. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH. Wydział Rybactwa Departamentu Rolnictwa, Zasobów Naturalnych, Rybactwa i Rozwoju Wsi (na czele z Dyrektorem Departamentu Panem Wojciechem Kozieją) na swoim stoisku promował Program Operacyjny Rybactwo i Morze 2014-2020. Pracownicy Wydziału Rybactwa udzielali informacji na temat pozyskania wsparcia finansowego na operacje w ramach priorytetu 4 PO Rybactwo i Morze. W targach udział wzięli także beneficjenci PO RYBY 2007-2013, którzy zachęcali do aplikowania o środki finansowe w ramach nowej perspektywy oraz zapraszali do degustacji swoich produktów rybnych. Wśród wielu odwiedzających  stoisko województwa lubuskiego był również Pan Janusz Wrona - Dyrektor Departamentu Rybołówstwa w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.


  

 


 

 

 

                               

 

                       

 
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.
Strona została zrealizowana z udziałem środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego RYBY 2014-2020.

Licznik odwiedziń

Dzisiaj20
Wczoraj39
Tydzień375
Miesiąc759
Wszystkie54407